Meer over deze expositie
Solisten is een project van de Nederlandse Kring van Beeldhouwers. Individuele presentaties waarin de leden van de NKvB hun eigen specifieke werk en artistieke ontwikkeling laten zien aan het publiek. Deze keer 3x SOLO.

Opening
Zaterdag 16 augustus om 15.00 uur.

Periode
Van zaterdag 16 augustus t/m vrijdag 12 september

Deelnemers

Marie-Line Kercret.  Vol interesse en gevoed door nieuwsgierigheid, bezoekt Marie-Line Kercret regelmatig niet-westerse culturen. Tijdens studiereizen en artist-in-residence perioden ontmoet ze tal van mensen. Ze wordt geconfronteerd met haar aannames, percepties en onwetendheid, waar zij de inspiratie voor haar werken uit haalt.

 Mieke Kleinendorst.  De werken zijn vertalingen van stemmingen door middel van het landschap, en de langzame verschuivingen die zich daarbij voordoen. De voorkeur voor een bepaalde plek of vorm bepaalt het onderwerp. Ook zijn soms gedichten of muziek het uitgangspunt.

 Roos Langendorff.  Keranjang Keramik

In de zomer van 2024 verruilde Roos Langendorff haar atelier in Amsterdam voor het Gaya Ceramic Art Centre op Bali. De werken die daar ontstonden vormen het vertrekpunt voor deze solotentoonstelling, aangevuld met zowel eerder als recenter werk



NKvB galerie:

Pimpelmees 3, 3766 AX Soest.

Geopend: woensdag t/m vrijdag 10.00 – 17.00 uur, zaterdag 10.00 – 16.00 uur.